Kenzo

Kenzo Takada – Japonų dizaineris, gimęs 1939 m. vasario 27 d. Japonijoje.

1965 m. Kenzo pristatė savo darbužių kolekciją Paryžiuje, o 1970 m. atidarė savo pirmąją parduotuvę. Tais pačiais metais vienas iš jo kolekcijos modelių buvo išspausdintas ant žurnalo ELLE viršelio. Šie įvykiai tapo įspūdingo Kenzo mados imperijos augimo pradžia.

1988 m. Kenzo pristatė savo pirmus kvepalus - Kenzo Ca Sent Beau (Kenzo de Kenzo) - moterišką gėlių kvapą, įkvėptą Japonų gėlių meno. Vėliau atsirado Parfum d'été, Le monde est beau ir L'eau par Kenzo, o 1991 m. buvo išleisti pirmi kvepalai vyrams - Kenzo pour Homme. Didžiausią šlovę Kenzo prekės ženklui atnešė 2000 m. išleisti kvepalai Flower by Kenzo.

Šiandien Kenzo prekės ženklas siūlo įspūdingą kolekciją laikui atsparių kvapų, kuriuose susipina kultūrų ir spalvų mišinys. Kiekvienas Kenzo kvapas jungia Azijos tradicijas, Japonijos amatus,  Prancūzijos rafinuotumą ir įspūdingo dizaino kvepalų buteliukus. Viso šito rezultatas – prabangūs kūriniai, atspindintys dizainerio kūrybiškumą ir įkvepiantys savo kokybe.

 2001 m. buvo pradėta leisti odos priežiūros linija KenzoKI.

Nuo 1993 m. Kenzo prekės ženklo savininkas yra prancūzų įmonė LVMH (Moët Hennessy  • Louis Vuitton). 1999 m. Kenzo Takada paskelbė apie išėjimą iš savo mados namų, o 2005 m. jis grįžo į mados pasaulį, kaip stalo įrankių, namų apyvokos ir baldų dizaineris, pristatydamas prekės ženklą Gokan Kobo (išvertus iš japonų kalbos - Penkių jausmų studija).