SPA KAARAL šveitiklis galvos odaiSPA KAARAL šveitiklis galvos odai
KaARAL
9.1
Peržiūrėjo: 34151
Balsavo: 22
Įvertinkite produktą

Šis produktas naudojamas baigiamajame odos plaukų valymo etape, pereinant prie plaukų priežiūros. Šveitiklio sudėtyje yra natūralių susmulkinto graikiško riešuto mikro dalelių, puikiai pašiaušiančių suragėjusias paviršinio galvos odos sluoksnio ląsteles, šalinantis estetines problemas, susijusias su pleiskanomis ir odos pleiskanojimu. Eteriniai aliejai padeda išvengti trapaus drėgno plauko pažeidimų, o aromatas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą.

Naudojimas. Šveitiklis įtrinamas masažuojančiais judesiais, stiprinančiais plaukų šaknis. Tepti ant drėgnos galvos odos, po plovimo šampūnu, 3-5 minutes sukamaisiais judesiais masažuojant ir lengvai spaudžiant pirštais. Gerai nuskalaujamas vandeniu. Rekomenduojame naudoti norint paskatinti plaukų augimą, plaukų svogūnėlių kvepavimą, galvos odos kraujotaką.


Komentarai


Turiu ilgus tankius garbanotus plaukus. Aišku tai labai gražu ir patinka vyrams, tačiau jų priežiūrai aš visuomet sunaudodavau be galo daug priemonių. Man ne gaila gražūs, plaukai svarbiau. Daug metų stengiausi rasti tinkamą šampūną, kaukes ir kitas priemones. Buvau jau lyg suradusi, bet šeimyninės aplinkybės susiklostė taip, kad man teko išsikraustyti į kitą butą. Paaiškėjo, kad ten iš čiaupo amžinai teka rudas vanduo. Tai siaubinga!!! Mano plaukai ėmė žiauriai lūžinėti, galvos oda ėmė niežėti ir pleiskanoti, nepadėdavo netgi brangios kaukės. Tuomet aš pirmą kartą įsigijau Kaaral firmos šampūną ir galvos odos šveitiklį. Nesitikėjau nieko stebuklingo. Tačiau pakako vieno plovimo ir niežulys iš karto sumažejo. Tuomet trinkau galvą Kaaral gydomuoju šampūnu su siera ir naudojau galvos odai valantį šveitiklį. Paieškojusi internete radau nemažai informacijos apie Kaaral ir didžiulį šios firmos siūlomų šampūnų pasirinkimą. Dabar esu įsitikinusi, kad radau savo šampūnų firmą.
Limonene 2010-03-12

Be jo – kaip be ranku.Pabandykit nors viena karta isvalyti padoriai galvos oda.
Lietuvaite 2010-01-13

Neblogas, jauciu lyg akmeni nuimciau nuo galvos. Atrodo kad be pilingo neplaviau galva menesi.\nO tai kad sunkiai ir ilgai reikia ji isplauti - man tragedija.
Basia 2009-09-14

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą

Susijusios kategorijos: Balzamai, losjonai, kaukės plaukams