PANTOGAR plaukų tonikas vyramsPANTOGAR plaukų tonikas vyrams
Pantogar
9.0
Peržiūrėjo: 278
Balsavo: 1
Įvertinkite produktą

„PantogarGrowtect“ formule suaktyvinamos plaukų šaknys ir plaukai tampa stipresni ir storesni.


Tonikas:

  • gali padėti esant plaukų slinkimui;
  • aktyvina plaukų šaknis;
  • didina plaukų atsparumą.

Nenuplaunamotoniko sudėtyje yra dar stipresnė „PantogarGrowtect“ formulė, kuri aktyvina plaukų šaknis. Priemonės sudėtyje yra ne tik kofeino, bet ir prokapilo – ypatingos sudedamosios dalies, kuri, teigiama, stabdo plaukų slinkimą ir gerina jų atsparumą. Tonikas pasižymi maloniu kvapu ir nepalieka jokių matomų likučių ant plaukų ar galvos odos. Panaudoję nenuplaunamątoniką, galite formuoti šukuoseną įprastu būdu.

Norint džiaugtis geriausiais rezultatais, rekomenduojame naudoti priemonę mažiausiai 3 mėnesius. Visos priemonės tinka kasdieniam naudojimui ir visų tipų plaukams.

„Procapil“– tai ypatingas veikliųjų sudedamųjų dalių mišinys, kuris stabdo plaukų slinkimą ir yra pagamintas iš natūralių sudedamųjų dalių. Novatoriška vitaminais papildyto matrikino, apigenino ir iš alyvmedžio lapų išgautos oleanolio rūgšties kombinacija padeda stiprinti plaukus bei pagerina plaukų folikulų būklę. „Procapil“ kovoja su pagrindinėmis alopecijos priežastimis – prasta galvos odos mikrocirkuliacija, folikulų senėjimu ir dihidrotestosterono sukelta folikulų atrofija.

Keratinasapgaubia plauką kaip apsauginė plėvelė, taip saugodamas jį nuo pažaidos, gerindamas tvirtumą ir mažindamas lūžinėjimą.

Kofeinasprasiskverbia į plaukų folikulą ir aktyvina galvos odos mikrocirkuliaciją. Taip jis užtikrina maisto medžiagų tiekimą plaukų šaknims ir turi teigiamos įtakos plaukų augimui.

Biotinas– odai ir plaukams naudingas vitaminas. Jis palaiko gerą galvos odos būklę ir stiprina plauko folikulą.

Pantenolisyra gerai žinoma veiksminga plaukų priežiūros medžiaga. Regeneruojančiomis savybėmis pasižymintis pantenolis ramina ir drėkina galvos odą.

Gamintojas: „Merz Pharmaceuticals“.

Platintojas:„Medis d.o.o.“, Brnčičeva 1, Liublijana, Slovėnija.


Naudojimas


Užpurkškite toniko antgalvos odos ir pamasažuokite du kartus per dieną. Nenuplaukite. Didesnėms sritims, kuriose labiau slenka plaukai, rekomenduojame naudoti paspaudžiamą difuzinį antgalį, o mažesnėms sritims – papildomai pridėtą į pakuotę, išilgintu antgaliu, tiksliau pasiekiantį norimas galvos odos sritis.

Tonikas yra malonaus kvapo ir nepalieka likučių plaukuose.Taikydami nenuplaunamą procedūrą, galite formuoti plaukus įprastu būdu.

„Pantogar“ tonikas skirtas kasdieniam naudojimui visų tipų plaukams. Siekiant idealaus rezultato,rekomenduojama naudoti ne trumpiau nei 3 mėnesius.Susijusios kategorijos: Priemonės nuo plaukų slinkimo