Dermatologiniai kosmetiniai užpildai FILLERINA 12HA, 2x30mlDermatologiniai kosmetiniai užpildai FILLERINA 12HA, 2x30ml
Fillerina
9.0
Peržiūrėjo: 96
Balsavo: 1
Įvertinkite produktą

Fillerina 12HA dermatologinės kosmetikos užpildai su 12 skirtingų hialurono rūgšties molekulių, kolagenu ir peptidais tra skirti giliam odos drėkinimui, atnaujinimui ir raukšlių išlyginimui. Transderminės technologijos dėka hialurono rūgštis ir funkcinės molekulės prasiskverbia į skirtingus odos sluoksnius. Rinkinį sudaro užpildo gelis (1 buteliukas) su dideliu 12 hialurono rūgščių kiekiu ir maitinamoji emulsija (2 buteliukas), kuri naudojama kartu su geliu.

Užpildo poveikis:

• Odos netobulumų (senėjimo raukšlių ir grimasų linijų) prevencija;

• Skruostikaulių ir lūpų apimties didinimas;

• nasolabialinių raukšlių ir lūpų kontūro užpildymas;

• Odos elastingumo ir stangrumo atkūrimas;

• Odos struktūros, pvz., kolageno skaidulų, elastinių skaidulų ir tarpląstelinės matricos, atsinaujinimo skatinimas.

Užpildo formulė: Šveicarijos patentas Nr. CH 705 713.

Transderminė technologija: Šveicarijos patentas Nr. CH 711 466

Aplikatorius tiksliam preparato naudojimui: Šveicarijos patentas Nr. CH 695 412

FILLERINA produktų koncentraciją rinkitės pagal dabartinę savo odos būklę, raukšlių gylį: besiformuojančioms raukšlėms - GRADE 1, negilioms raukšlėms - GRADE 2, vidutinio gulimo raukšlėms - GRADE 3, gilioms raukšlėms - GRADE 3, labai gilioms raukšlėms - GRADE 5.


Kaip išsirinkti tinkamą Fillerinos lygį?

1 lygio (grade 1) „Fillerinos“ produktai skirti mimikos ir kitoms dėl amžiaus besiformuojančioms raukšlėms lyginti, aplink skruostus ir lūpas pradedėjusiai glebti odai. Teigiama, kad Fillerina kosmetiką galima pradėti naudoti nuo 25-30 metų.

2 lygio (grade 2) „Fillerinos“ produktai skirti negilioms mimikos ir kitoms dėl amžiaus atsiradusioms raukšlėms, ties skruostais ir lūpomis glebti pradėjusiai odai stangrinti.

3 lygio (grade 3) „Fillerinos“ produktai skirti vidutinio gilumo raukšlių lyginimui, odai, kuri yra akivaizdžiai suglebusi ties skruostais ir lūpomis.

4 lygio (grade 4) „Fillerinos“ produktai skirti giliomis raukšlėmis išvagotai odai, stangrumo netekusiai odai (ypač ties skruostais ir lūpomis).

5 lygio (grade 5) „Fillerinos“ produktai skirti labai gilioms raukšlėms lyginti, suglebusiems skruostams ir lūpoms stangrinti.

Kaip naudoti Fillerina užpildus?


Susijusios kategorijos: Jauninimui