Levandų gėlių vanduoLevandų gėlių vanduo
Florame
8.3
Peržiūrėjo: 31506
Balsavo: 3
Įvertinkite produktą

Levandų (Lavandula angustifolia - lot. k. ) gėlių vanduo vertinamas dėl skausmą mažinančių, raminamųjų ir gaiinamųjų savybių. Puikiai subalansuoja ir gydo mišrią ir riebią odos tipus. Puikiai tinka vyrams po skutimosi ir stiprina galvos odą.

Naudojimas: užpurškite ant veido, ir nuvalykite perteklių su servetėle, kad išvengtumėte odos išsausėjimo. Po šio gėlių vandens Jūsų oda taps skaistesnė ir sumažės išsiplėtusios poros.

Taip pat galima naudoti ir plaukų stiprinimui: po plaukų plovimo užpurkšti ant galvos ir nenuplauti.

Šis gėlių vanduo turi ECCOCERT standartą SAS F.32600

Bendra charakteristika: levandų gėlių vanduo išgaunamas garų distiliacijos būdu iš organinių levandų žiedų.

Kilmės šalis: Prancūzija

Produkcijos išeiga:1 kg. levandos žiedų panaudojama tam, kad gautume 450 g. gėlių vandens.

Apsauga: sudėtyje neturi jokių konservantų, neišpakuotas gali būti laikomas 24 mėn. tamsioje vėsioje vietoje be sąlyčio su oru.


Komentarai


Levandų (Lavandula angustifolia - lot. k. ) gėlių vanduo vertinamas dėl skausmą mažinančių, raminamųjų ir gaiinamųjų savybių. Puikiai subalansuoja ir gydo mišrią ir riebią odos tipus. Puikiai tinka vyrams po skutimosi ir stiprina galvos odą. Naudojimas: užpurškite ant veido, ir nuvalykite perteklių su servetėle, kad išvengtumėte odos išsausėjimo. Po šio gėlių vandens Jūsų oda taps skaistesnė ir sumažės išsiplėtusios poros. Taip pat galima naudoti ir plaukų stiprinimui: po plaukų plovimo užpurkšti ant galvos ir nenuplauti. Šis gėlių vanduo turi ECCOCERT standartą SAS F.32600 Bendra charakteristika: levandų gėlių vanduo išgaunamas garų distiliacijos būdu iš organinių levandų žiedų. Kilmės šalis: Prancūzija Produkcijos išeiga: 1 kg. levandos žiedų panaudojama tam, kad gautume 450 g. gėlių vandens. Apsauga: sudėtyje neturi jokių konservantų, neišpakuotas gali būti laikomas 24 mėn. tamsioje vėsioje vietoje be sąlyčio su oru.
lacure 2009-04-29

Prisijunkite, jei norite palikti komentarą