Victorios Beckham kosmetologės patarimai

Victoria Beckham – įspūdingos išvaizdos britų dizainerė, verslininkė, legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė, keturių vaikų mama ir garsaus futbolininko Davido Beckhamo žmona - akivaizdu, savo išvaizdai skiria nemažai dėmesio.

Kaip prisipažino neseniai duotame interviu, moteris sportuoja kasdien - keliasi šeštą valandą ryto ir vos atsikėlusi lipa ant bėgimo takelio, ant kurio stengiasi nueiti, įkopti arba nubėgti bent septynis kilometrus, o tada dar beveik valandą sportuoja su asmeniniu treneriu.

Kaip teigia Victorios Beckham oda besirūpinanti kosmetologė Melanie Grant, prižiūrint odą svarbiausia pasirinkti tinkamą odos šveitiklį, naudoti kosmetikos produktus su retinoliu, nepamiršti nuo saulės žalos odą saugančių produktų ir išbandyti naujovę kosmetikos srityje – LED kaukę. Vienas svarbiausių brandžios odos priežiūros etapų – odos šveitimas, kurį rekomenduojama atlikti reguliariai, bent du ar tris kartus per savaitę. Mišrios odos priežiūrai puikiai tinka alfa hidroksirūgštys (AHA), pavyzdžiui, glikolio rūgštis. Riebiai odai labiausiai tinka švelnesni cheminiai šveitikliai, pavyzdžiui beta hidroksirūgštys (BHA), ypatingai – salicilo rūgštis, nes tokios rūgštys giliai įsiskverbiai į odą ir dėl to sėkmingai kovoja su riebios odos problemomis. Jautrios odos šveitimui labiausiai tinka polihidorksirūgštys (PHA), nes jos neįsiskverbiai taip giliai į odą kaip AHA ir BHA rūgštys ir dėl to retai sudirgina odą, tokių rūgščių pavyzdžiai – gliukonolaktonas, laktobiono rūgštis, šios rūgštys turi drėkinamųjų ir antiuždegiminių savybių. Sausai odai cheminius šveitiklius pakanka naudoti kartą ar du per savaitę, šiam odos tipui turėti tik švelniausia AHA rūgštis – pieno rūgštis.

Retinolis yra rūgštis, kuri lengvai gali suerzinti odą, dėl to rekomenduojama pradėti naudoti nedidelės koncentracijos produktus ir po truputį ją didinti. Kosmetiką su pasirinktu aktyviu ingredientu reikėtų naudoti bent mėnesį, galbūt tik kartą ar du kartus per savaitę, kad pajaustumėme jo duodamą rezultatą ir leistume odai prie jo priprasti. LED kaukė padeda paspartinti kolageno sintezę, mažina smulkius odos netolygumus. Led terapija tinka visiems odos tipams, ji rekomenduojama du-tris kartus per savaitę atlikti namuose, o retkarčiai, norint stipresnio rezultato, galima pasidaryti užsukus į kosmetologijos kabinetą, kur naudojami dar galingesni LED aparatai.

Visi straipsniai